APT50GP60JDQ2 Image
View larger Image
Obraz może być reprezentowany.
Patrz specyfikacje do szczegółów produktu.
APT50GP60JDQ2
Numer części producenta: APT50GP60JDQ2
Producent / marka: Microchip Technology
Część opisu: IGBT MOD 600V 100A 329W ISOTOP
Status RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Stan magazynowy: 1171 pcs Stock
Statek z: Hong Kong
Sposób wysyłki: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Poproś o wycenę
Nr części
Ilość
Zapytanie online
  • Nazwa Kontaktu
  • Firma
  • E-mail
  • Telefon
  • Wiadomość
  • Zweryfikować
  • Dane techniczne
  • Kontrola jakości i opakowanie
  • Wysyłka 
  • Zapłata
  • Part NumberAPT50GP60JDQ2
  • ProducentMicrel / Microchip Technology
  • OpisIGBT MOD 600V 100A 329W ISOTOP
  • KategoriaDyskretne produkty półprzewodnikowe > Tranzystory - IGBT - moduły
  • Status części1171 pcs Stock
  • Napięcie - kolektor emiter (Max)600 V
  • Vce (on) (Max) @ VGE, IC2.7V @ 15V, 50A
  • Dostawca urządzeń PakietISOTOP®
  • SeriaPOWER MOS 7®
  • Moc - Max329 W
  • Package / CaseSOT-227-4, miniBLOC
  • PakietTube
  • temperatura robocza-55°C ~ 150°C (TJ)
  • Termistor NTCNo
  • Rodzaj mocowaniaChassis Mount
  • Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce5.7 nF @ 25 V
  • WkładStandard
  • Rodzaj IGBTPT
  • Obecny - Collector odcięcia (Max)525 µA
  • Obecny - Collector (Ic) (maks)100 A